Уторак 19. Новембар 2019.

Социјалистичка омладина

Милорад Радовић

Рођен је 18.09.1986.године у Бору. Члан је Социјалистичке партије Србије од 15. јануара 2006. године. Већ 26.02.2006. године изабран је за Секретара социјалистичке омладине и ту функцију је обављао до септембра 2009. године од када је изабран за Председника омладине коју врши до данас. Запослен у Ј.К.П.Топлана у Бору.










Правилник о организацији и деловању Социјалистичке омладине Србије можете преузети (у .пдф формату) кликом на линк испод.

Објављено: 20-12-2011 |